پارسی      English
 
 
سرمایه گذاری ها

شرکت در سال 1374 با سرمایه اولیه 100 میلیون ریال تشکیل گردید، سپس با پذیره‌نویسی عمومی عمدتا از ایثارگران اصفهان و کارکنان صنعت فولاد اقدام به افزایش سرمایه نمود که در حال  حاضر سرمایه ثبت شده آن 690 میلیارد ریال میباشد. سرمایه‌گذاری در بیش از 50 شرکت باعث ایجاد اشتغال پایدار در 12 استان محروم و شهرهای تابعه آنها در سطح کشور گردیده است.

تعداد سهامداران مستقيم و غيرمستقيم این مجموعه بیش از 250 هزار نفر میباشند که سهامدار یک یا چند شرکت میباشند.

 

 

شرکت در کسب سود حاصل از سرمایه‌گذاریهای خود همواره یک روند رو به رشد را داشته است، به نحوی که از سال 1378 همه ساله میانگینی بین 40 تا 80 درصد رشد را تجربه نموده و بعضاٌ این رشد به بیش از 100 درصد نیز بالغ گردیده است.

اشتغالزایی برای بیش از  5000نفر بطور مستقیم و بیش از 20000 نفر  بطور غیر مستقیم که این امر با توجه به حضور شرکت‌های تابعه در مناطق محروم توانسته است سهم بسزایی در کاهش پدیده بیکاری و ایجاد اشتغال مولد در این مناطق داشته باشد.

حوزه‌های سرمایه‌گذاری و برنامه‌های آتی

شرکت استراتژی خود را در حوزه‌های: اجراي زنجیره كامل فولادي شامل طرح‌هاي كنسانتره، گندله، آهن اسفنجي و ذوب و ريخته‌گري صنایع نفت، گاز، پتروشیمی- صنایع ساختمانی با تدوین اهداف 5 ساله  تعیین نموده است.  قابل ذکر است طرح تکمیل چرخه فولادی که با پروژه کنسانتره آغاز گردیده، یکی از بزرگترین پروژه اجرايي از زمان تأسیس شرکت احیاء مي‌باشد و میتوان از آن، به عنوان یک پروژه ملی نام برد. با اجرای زنجيره فولادي كه به تدريج اجرا خواهد شد برای حدود 5000 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در منطقه محروم خواف اشتغالزایی خواهد داشت.

ظرفیت‌سازی در معادن ذغالسنگ، سنگ‌آهن، منگنز، آرژیلیت، بوکسیت، سنگ منیزیت و کارخانه ذغالشویی.

انعقاد قرارداد اجرای پروژه های EPC با شرکاء خارجی در صنعت نفت، فولاد و خدمات فنی و مهندسی توسط شرکت‌های زیر مجموعه.

 
صفحه اصلی
اخبار و رویداد ها
مقالات
مصاحبه ها
پژوهش و فن آوری
گالری تصاویر
نظر سنجی ویژه سهامداران
 
آدرس : خیابان شریعتی، ابتدای بلوار صبا، كوچه خلیلی، ساختمان صبا ، پلاك ٢ کد پستی 1933814920      تلفن : 28172-021
فکس : 28172-021
  سوالات متداول آموزش نظر سنجی ویژه سهامداران نظرسنجی احیا ویژه عموم گالری تصاویر مقالات اخبار و رویداد ها
تولید و توسعه : واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان